2016 Askılı Gelinlik Modelleri

2016 Askılı Gelinlik Modelleri

 

Günümüzde gelinlik trendleri geçmiş ve bugünü harmanlayan tasarımlar içeriyor. Hangi yıla ait bir model seçtiğinizin önemi olmuyor. Çünkü gelinlik trendleri aynı çizgiler etrafında dönüyor. Gelinlik tercihlerimizi yaparken düğünün gerçekleşeceği mekanda önemli olmakta. Yaz ve bahar aylarında düğün yapacak gelinler için 2016 askılı gelinlik modelleri pekçok alternatif sunuyor.

 

Askılı gelinlikler birçok değişik tasarımla karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri denizkızı kesimine sahip ve taşlarla bezenmiş olan modeller. Bu balık modellerde göğüs ve askı kısımlarında taş işlemeler kullanılırken sırt dekoltesiyle hareket katılıyor. Özellikle kum saati beden hatlarına sahip gelin adayları için ideal bir model teşkil ediyor.

 

Yılın dikkat çeken diğer bir modeli ise kalın askıların kullanıldığı ayaklara kadar uzanan düz bir kesime sahip baştan aşağı bir mücevher gibi görünmenizi sağlayan taşlarla işlenmiş gelinlikler. Bu gelinlikleri özellikle tarihi mekanlarda düğün yapacak olan gelin adaylarına öneriyoruz.

 

2016 askılı gelinlik modelleri içinde düğünlerinde çekici görünmek isteyen kadınlar içinde seçenekler mevcut. Dantel ve işlemelerin kullanıldığı üst bölümde derin V yaka dekoltesi ve transparanlık dikkat çekiyor. Eteği düz bir şekilde inen bu modelde göğsün altından bele kadar olan kısımda ten görünüyor. Kır düğünü konseptler için ideal bir model.

 

Başka bir dikkat çeken model ise üst kısımda işlemelerin kolye şeklinde dizildiği düz kesim modeller. Oldukça ihtişamlı olan bu modellerde etek boyu uzun tutulmayarak hareket kolaylığı sağlanıyor. Salon düğünleri için tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri, şık 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri ve yeni sezon 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git