2016 Gelinlik

2016 Gelinlik

Yazların vazgeçilmez düğünleri,  düğünlerin olmazsa olmazı gelinleri ve gelinlikleri… Artık bu yılı bitirdiğimize göre 2016 gelinlik modellerimizle ilgilenebiliriz demektir.  Gelecek yıla bakalım hangi gelinlikler moda olacak? Kimler en çok hangi modelleri tercih edecek? Sana göre en şık gelin olmak mı önemli en sade mi yoksa en abartılı gelin mi? Önümüzdeki yıl gelinler daha çok abartıdan yana olacak gibi görünüyor. Çünkü gelecek yılın gelinlikleri harika. En sade gelinlik bile kendini gösteriyor.

Eğer kır düğününün gelini olacaksanız bembeyaz kabarık bir gelinlik ve uzun bir duvak tercih etmeniz daha güzel olacaktır. Çünkü yeşilliğin üzerinde beyaz gelinliğin daha çok belirgin olduğunu dikkat ederseniz göreceksinizdir. Hayır ben havuz kenarında bir düğün düşünüyorum diyorsanız balık gelinlikleri ya da elbise tarzı gelinlikleri düşünebilirsiniz. Sizi daha zarif gösterecektir. Düğün salonunda bir düğün düşünüyorsanız o kalabalıkta daha çok dikkat çekmelisiniz o yüzden kabarık ve taşlı gelinlikler sizi daha belirgin yapar.

2016 gelinleri, gelinliğin üzerinde daha farklı bir detay arıyor ve beyaz bir fiyonk, kırmızı, toz pembe, mavi gibi renklerde bir kurdale kullanmayı tercih ediyorlar. Siz de bunu düşünebilirsiniz. Gelecek yıl kabarık modeller toplu saçlar ön planda. Bele kadar vücuda tam oturan prenses modellerini incelemenizi tavsiye ederim. Her yıl daha da farklılaşan gelinlik modelleri bu yıl da eminim size aradığınızı bulma imkanı verecektir.

2016 Gelinlik

Bir önceki yazımız olan 2016 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Gelinlik Modelleri, 2016 Gelinlik Modelleri ve 2017 Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git