2016 İlkbahar Modası

2016 İlkbahar Modası

 

Baharın tüm enerjisini hissedeceğimiz, canlı renklerin ve bohem stilinin hakim olduğu bir sezon bizleri bekliyor. Moda haftaları geçtiğimiz aylarda tamamlanırken önümüzdeki ilkbahar sezonu için nelerin moda olacağı şekillendi.

 

2016 ilkbahar modası modacılar tarafından çoktan belirlendi. Daha çok kadınların kendilerini rahat hissedecekleri kıyafetlerin hakim olduğunu görüyoruz. Bunlardan birisi pantolon etekler; basic tişörtler yada salaş bluzlar ile kullanabileceğiniz bu pantolonlar ile hem rahat edecek hem de şık olacaksınız. Bu pantolonları sadece gündelik olarak değil gece dışarı çıkarkende rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca bol bol desen ve canlı renkler görüyoruz koleksiyonlarda. Bu bahar dolu dolu geçecek gibi görünüyor!

 

Bohem tarzı önümüzdeki sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Uzun etekler, salaş aksesuarlar, karışık desenlerin kadınları egemenliği altına alacak. Ayrıca enine yada dikine desenler bluz ve elbiselerde sık kullanılıyor. 2016 ilkbahar modası kadınların içindeki özgür ruhu dışarı çıkarıyor. Üst giyimde pencereler, asimetrik kesimler çok revaçta.

 

Sıradışı tasarımlar

Desen olarak hayli hareketli geçecek bir sezon bizleri bekliyor. Büyük çiçek desenleri, palmiye ağacı, puantiye ve 3D desenler gerek üst gerekse alt giyimde sıkça karşılaşacaklarımız arasında. Ayrıca tek parça olan kıyafetler olabildiğince salaş formda kullanılıyor. Desenli şortlar, pantolonlar yine aynı desenli üst kıyafetler ile kombinleniyor. Salaş formdaki uzun etekler gündelik ve gece kullanımlar için alternatif sunuyor. Ayrıca eteklerde büyük kemerler kullanılarak nostaljik bir hava katılıyor.

2016 İlkbahar Modası

Bir önceki yazımız olan 2016 Kış Modası başlıklı makalemizde en güzel 2016 Kış Modası, trend 2016 Kış Modası ve yeni 2016 Kış Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git