2016 Prenses Gelinlik Modelleri

2016 Prenses Gelinlik Modelleri

 

Yaz sezonu herkes için tatil, güneş, deniz gibi hoş intibalar bırakırken düğün yapacaklar için özellikle gelin adayları için telaşı hatırlatır. Küçüklükten beri hayalini kurdukları gelinliği bulmak isteyen gelin adayları can hıraş bir şekilde mağaza mağaza gezmeye başlar. Geçmişten günümüze herzaman tercih edilen, modası geçmeyen klasik modellerden olan prenses gelinlikler ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Her Genç Kız Bir Prensestir

Düğün telaşı içinde olan gelin adayları 2016 prenses gelinlik modelleri hakkında araştırma yapabilir ve fikir alabilir. Prenses gelinlik modelinin her genç kızın hayalini kurduğu o büyüleyici düğünün olmazsa olmaz bir parçası olduğunu düşünürsek bu doğru bir hareket olacaktır.

 

Yeni sezonda birçok ünlü gelinlik markası koleksiyonlarında prenses modeline yer verdi. Trendler ve modern çizgilere uyarlanan bu model bu yıl farklı formlarda karşımıza çıktı. Sade modellerden taşlı ve şaşalı modellere kadar birçok seçenek sizleri bekliyor. Kabarık etekli olan prenses gelinlikle daha çok kabarık eteklerle beraber kullanılıyor. Ayrıca 2016 prenses gelinlik modelleri incelendiğinde düşük omuzlu modellerin ön planda olduğunu görüyoruz. Askıların dirseklere düşerek kullanıldığı bu modeller kadınlara cazibe katmaktadır.

 

Artık gelinlikleri sadece beyaz tonlarında görmüyoruz. Beyaza yakın pudra tonları da modern gelinliklerde kullanılıyor. Prenses modelde bele parlak kumaştan yapılmış kuşak detayı ve eteklerde asimetrik katlı kesimlerin kullanıldığı tasarımlara rastlıyoruz. Sadelikten yana olanlar için tamamiyle tülden yapılmış adeta beyaz bir kuğu gibi görünmenizi sağlayacak gelinlik modelleri bulunuyor. Bu modelleri yere uzanan duvaklarla beraber kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde şık 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri, trend 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri ve yeni 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git