Abiye şal modelleri

Abiye şal modelleri

Muhafazakar bayanların en çok sorun yaşadığı konular arasında kıyafet seçimleri ve bununla birlikte kıyafetler üzerine seçilecek eşarpların seçimleridir. Nişanlar, düğünler, sünnet organizasyonları gibi özel günler için giyilecek olan abiyelerin üzerlerine seçilecek olan eşarplar hem yüz güzelliği hem de abiye şıklığının ortaya çıkarılmasında oldukça etkili olmaktadır. Bu nedenle de abiye şal modelleri için doğru tercihler yapılması oldukça önemlidir.

Abiyelerinizin Güzelliğini Öne Çıkarın

Gidilecek yere göre tercih edilecek kıyafetler sade ya da çok daha gösterişli olabilmektedir. Bu nedenle de tesettürlü bayanların kıyafetlerinin üzerine seçecekleri şallar ve eşarplar sezona uygun renkler ve desenleri üzerlerinde taşımaktadır. Abiye şal modelleri üzerinde payetler, boncuklar, aplikeler, işlemeler ve daha pek çok uygulama görülmektedir. Tercih edilen abiyelerin çok sade olması halinde seçilecek güzel işlemeler ya da payetlerin yer aldığı türbanlar kıyafetleri daha gösterişli bir hale getirebilmektedir. Giyilen kıyafetlerin çok gösterişli olması halinde ise daha sade türban seçimleriyle aşırı gösterişten uzak durularak görüntü bozuklukları önlenmektedir.

Giyilen elbiselere uygun olan taçlar, inci broşlar ve bunlara benzer küçük aksesuarlarla birlikte abiyeler daha şık, gösterişli ve estetik bir hale gelmektedir. Birbirinden farklı renklerde ve desenlerdeki kıyafetlere uygun şal modelleri ile bu görünüm sağlanmaktadır. Farklı şal modelleri arasından seçilecek kıyafetlere uygun modeller seçilerek şıklığınızı daha da artırabilirsiniz. Böylece kıyafetlerinizi daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.

2016 Abiye şal modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 şal modelleri, 2016 Yeni Şal Modelleri ve şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git