Abiye Takı Modelleri 2016

Abiye Takı Modelleri 2016

Abiye denilince aklımıza düğünler, kınalar, nişan aklımıza gelir. Bu günlere özel abiye takı modelleri bulunmaktadır. Siz de gününüze özel abiyenin üzerine takı modelleri arıyorsanız bu sayfanın size çok faydalı olacağını düşündük ve bu yazımızı sizler için tasarladık.

Üzerinde inci taneleri bulunan abiye takı modelleri bu sene çok kullanılacaktır. Bildiğiniz üzere kadınların vazgeçilmezi olan inciler doğal ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Abiye model denildiği zaman akıllara çok abartılı çok eskilere yönelik modeller gelse de şimdiki abiye anlayışı birçok modeli cebinden çıkartacak şekilde tasarlanmaktadır. Abiye takılar en iyi şekilde özel gecelerimizde bizlerin yanında olan en önemli aksesuarlardır. Sizler için bazı abiye takı modelleri örneklerini gözlemledik. Sizler için bunlar hakkında kısa açıklamalar yapacağız. Dediğimiz gibi önceliğimiz incili modeller olmaktadır.  Çok şık duran bu modelleri internetten kolayca sipariş verebilirsiniz. Bunların dışında çeşitli geometrik yapıdaki üçgen, kare gibi şekillerin bir arada kullanılması ile olmaktadır. Bazen ile deri detaylarını görebiliriz. Birden fazla zincirin bir araya gelmesi ile oluşan çok şık modellerde bulunmaktadır. Boncuklar ile yapılmış modeller, renkli taşlı modellerde abiyenin içerisinde yer almaktadır. Sırt detaylı olan abiyelerde çok mükemmel şık duran modellerden olmaktadır. Püskül detaylarının kullanıldığı modellerde vardır. Gümüş renkli ya da altın renkli olan modellerde çok şık duran abiye modellerinin arasında yer almaktadır.

Abiye Takı Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Çelik Alyans Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çelik Alyans Modelleri, şık çelik alyans modelleri ve yeni çelik alyans modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git