Altın Modelleri

Altın Modelleri

Altınlar, her bayanın en çok tercih ettiği takılar olarak piyasada yer almaktadır. Altınların birçok farklı modeli olduğu gibi aynı zamanda aksesuar olarak da oldukça güzel ürünler olduğunu söylemek elbette mümkün oluyor. Altın modelleri ile birlikte bayanlar, giyecekleri elbiseleri tamamlayabilme olanağına sahiptirler.

Altın Bileklikler

Altın modelleri arasında, bayanların yoğun ilgisine sahip olan altın bileklikler hem fiyat açısından oldukça ekonomik seviyelerden başlamaları hem de bir o kadar şık olmalarıyla birlikte zarif bir şekilde bayanların bileklerini süslüyorlar. Altın bilekliklerde tasarım detayları oldukça ince olmakla birlikte, farklı tasarımlarıyla birlikte bayanların pırıltısına pırıltı katıyorlar.

Altın Kolyeler

Aksesuar olarak kolye takmayı seven hemen her bayanın tercih ettiği ürünler olan altın kolyeler oldukça yaratıcı tasarımlarla üretilen modellerinin yanında oldukça da göz alıcı olan takılardır. Çiçek deseninden Mona Lisa tasarımına kadar oldukça geniş bir model aralığında bayanların zevkine göre üretilen ve satışa sunulan altın kolyeler, altının kaç ayar olduğuna göre fiyatlandırılıyor.

Altın kolyelerde özellikle ışıltılı bir görünüm oluşturmak isteyen bayanları, Swarovski taşlı kolyeler karşılıyor.

Altın Küpeler

Altın küpeler, trend altın modellerinden bir diğeri oluyor. Altın küpelerde çeşitlilik o kadar fazla ki, bayanlar hem günlük hayat hem de çalışma hayatları için farklı altın küpeleri tercih edebilme şansına sahipler. Klasik tarzda olan altın küpeler bir yana daha çok sportif bir görünüm sağlayan küpeler de bayanların ilgisine sahip oluyor.

Bir önceki yazımız olan Abiye Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 abiye takı modelleri, abiye takı modelleri ve yeni moda abiye takı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git