Altın Set Modelleri

Altın Set Modelleri

Altın setler, düğünlerin en gözde parçalarından biri olmaktadır. Bayanların zarafetine ayrı bir ışıltı katan altın set modelleri, her bütçeye uygun fiyatlarla birlikte satışa sunuluyor.

Tüm Detaylarıyla Birlikte Altın Setler

Altın setler, set içerisinde bulunan parçalara göre fiyat açısından değişkenlik gösteriyor. Aynı şekilde altın setin içinde yer alan parçaların ayarı da fiyatları doğrudan etkiliyor.

Beyaz Altın Set Takımları

Beyaz altın renginde olan set takımları da her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor. Farklı tasarımlarıyla beraber beyaz altın setler, işleme detaylarıyla ön plana çıkıyorlar.

22 Ayar Altın Set Takımları

İçerisinde yer alan tüm parçalar 22 ayar altından olan bu setlerde gerdanlık, küpe ve bilezik yer alıyor. Hasır taşlı ve hasır taşsız olarak değişen 22 ayar altın setlerinde tasarımlar da farklılık gösteriyor. Desen ve işleme bakımından farklılaşan modeller, tüm ışıltısıyla sizleri karşılıyor.

Trabzon Altın Set Takımları

22 ayar altın setlerinin bu sene de en popüler modelleri arasında Trabzon altın set yer alıyor. Birçok düğünde tercih edilen Trabzon altın seti, pırıltısı ve aynı zamanda ihtişamlı görünümüyle büyük bir fark yaratıyor.

Trabzon altın set modelleri arasında bir diğer en çok tercih edilenler 14 ayara sahip olan modeller oluyor. Taşlı ve taşsız olmalarına göre değişkenlik gösteren 14 ayar setler, fiyat açısından da bu kritere göre değişiyor.

Bir önceki yazımız olan Abiye Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 abiye takı modelleri, abiye takı modelleri ve yeni moda abiye takı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git