Askılı Gelinlik Modelleri

2016 Askılı Gelinlik Modelleri

Her kadının hayallerini süsleyen gelinlikler zaman zaman evlenecek bayanları sıkıntıya sokmaktadır. Çünkünasıl bir gelinlik alacaklarına, nasıl bir saç modeli yapacaklarına ve nasıl bir ayakkabı giyeceklerine karar vermekte zorlanmaktadırlar. Bütün bu soru işaretleri de gelin adaylarına sıkıntı ve stres oluşturmaktadır.  Ancak  bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor, her yıl yeni tarz ve modellerle tasarlanan gelinlik modelleri gelin adaylarına daha rahat ve kolay seçme şansı vermektedir. 2016 askılı gelinlik modelleri arasında size uygun gelinlik modelleri bulmanız mümkündür.  Bu modeller arasında  kalın askılı gelinlik modelleri, tek askılı, ince askılı gelinlik modelleri, ipli gelinlik modelleri, düşük askılı gelinlik modelleri ve dantelli askılı gelinlik modelleri bulunmaktadır.

Bu askılarda ki detaylar gelinliğin zarafetini sergilemektedir. Gerek dantel detayları gerekse kalın ve düşük askılar her gelin adayının zevkine hitap etmektedir. Ayrıca dantel askılı gelinliklerde dekolte sevmeyen bayanlar için kapatma amacıyla da dantel kullanılmaktadır. Askılı gelinlik modelleri her ne kadar klasik görülse de ,2016 askılı gelinlik modelleri  ile bu görüş ortadan kalkmaktadır. Çünkü birçok tarz, model ve ince detaylarıyla gelin adaylarına modern ve zarif bir görünüm katmaktadır. Üstelik2016 askılı gelinlik modelleri  izlere saç konusunda da kolaylık sunmaktadır. Bu modellerin üzerine hareketi az sade ve modern bir topuz ile bir gelin tacı güzelliğinizi ve zarafetinizi tamamlamaya yetecektir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Transparan Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde dekolteli 2016 Transparan Gelinlik Modelleri, en güzel 2016 Transparan Gelinlik Modelleri ve kısa 2016 Transparan Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git