Bay kazak modelleri 2016

Bay kazak modelleri 2016

Gerek işimiz gerekse de kişisel itibarlar sebebi ile özellikle son yıllarda erkekler modaya daha olumlu yaklaşmaktadır. Erkek modasına olan ilgi artınca da tasarımcılar bu yöndeki çalışmalarını daha da sıklaştırmış bulunmaktadırlar. Özellikle baylar tarafından sıkça tercih edilen kazaklar, son dönemde sıkça konuşulan konular arasındaki yerini almaktadır. Bunları göz önüne alarak bu yazımızda sizlere bay kazak modelleri hakkında ayrıntılı bilgileri sunacağız.

Yeni Desenler Yeni Tasarımlar

Erkekler tarafından bay kazak modelleri konusunda ilgi büyük olunca, tasarımcıların da farklı tasarımlar ortaya koyması gerektiği anlaşıldı. Bu yönde yapılan çalışmaların sonucunda da istenilenler elde edildi. Geçmişte çok sık kullanılan boğazlı erkek kazakları günümüzde değerini koruyamadı diyebiliriz. Onun yerini ise v yakalı kazaklar aldı. Daha şık görünümlere sahip olan bu kazaklar bir avantaj olarak da diğer kıyafetler ile kolaylıkla kombin edilebiliyor. Kullanımı son günlerde yaygın olan bir diğer kazak modeli ise üç düğmeli kazaklardır. Kazak görünümünün yanında hırka izlenimi de uyandıran bu model, baylar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.

Renk ve Desen Seçenekleri

                Görülüyor ki trend renkler genellikle mat ve soluk renklerden oluşmaktadır. Bordo, siyah ve lacivert bunların başını çekmektedir. Diğer kıyafetler ile kolay uyum sağlayabilen bu renkler çoğu markanın vitrininde yerini çoktan aldı bile. Ayrıca kazaklara işlenen örgü ve baklava dilimi diye tabir edilen motifler, trend olan bay kazaklarının başlıca ortak noktalarındandır.

Bay kazak modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Delikli Kazak Modelleri başlıklı makalemizde delikli kazak modelleri, trend delikli kazak modelleri ve yeni sezon delikli kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git