Çalıkuşu Etek Modelleri

Çalıkuşu Etek Modelleri

Çalıkuşu etek modelleri bir zamanların popüler dizilerinden biri olan Çalıkuşu diziisnden esinlenilerek ğretilmiş olan etek modellerinden meydana gelmektedir. Bu etekler genellikle büyük kareli ve diz altında biten eteklerden meydana gelmektedir. Çalıkuşu etek türlerinin askılı olan jile tarzında etekleri de mevcuttur. Bu nostaljik görünümlü kloş etekleri her türlü ayakkabı ile birlikte kombinleyebileceksiniz. Çalıkuşu etek türleri içinde yer alan midi boy eteklerin yanında; maxi boy eteklerde bulunmaktadır. Eskilerin etek modelleri yine sokak modasında görünmeye başladı. Hangi etek türlerinin popüler olduğunu merak eden kadınlar artık sokaklara göz gezdirerek bu sorunun cevabını alabilirler. Çalıkuşu etek türleri içinde kareli modellerin haricinde çeşitli desenlere sahip olan eteklerde kullanılmaktadır. Beyaz gömlekler ve dar parçalarla son derece iyi görünen Çalıkuşu etek modelleri stiletto ayakkabılarla birlikte sıcak günlerde kombinlenebilir. Çalıkuşu etek türlerini genellikle tesettürlü kadınlar daha fazla kullanıyor. Uzun etek boyları ile kullanışlı olan bu eteklerin midi boyları ise diğer kadınlar tarafından yaz ve kış modasında tercih ediliyor.

Çalıkuşu eteklerde bahçıvan etek modelleri de yer almaktadır. Kalın askılara sahip olan eteklerin kış mevsimine uygun olan ve yün kumaşlardan yapılmış olan modelleri de mevcuttur. Daha çok kış mevisimi için tercih edilen bahçıvan modelli Çalıkuşu eteklerinde geometrik desenlerde kullanılmaktadır. Mavi, yeşil, kırmızı ve kahverengi bu tip eteklerde kullanılan renkleri oluşturmaktadır.

2016 Çalıkuşu Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yırtmaçlı Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yırtmaçlı Etek Modelleri, şık Yırtmaçlı Etek Modelleri ve yeni Yırtmaçlı Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git