Çocuk Elbiseleri

Çocuk Elbiseleri

Çocuklar, yeni sezon elbiselerle birlikte oldukça rahat olacakları gibi aynı zamanda çok da sevimli olacaklar. Markalar, çocuk elbiseleri konusunda yaptıkları yeni tasarım ürünlerle birlikte çocuk modasına şekil veriyorlar.

Erkek Çocuk Elbiselerinde Yeni Modeller

Erkek çocuklar için rahatlık bu sezon modellerinde markaların ortak bir noktası olarak gözüküyor. Gömleklerden pantolonlara kadar birçok farklı erkek çocuk elbisesinde aynı zamanda kaliteli ürünleri de görmek bu sezonla birlikte mümkün hale geliyor. Erkek çocuklara sevimli bir görüntü ve bununla beraber de şık bir stil sağlayan erkek çocuk elbiseleri; LC Waikiki, De Facto, Civil, Boyner, Panço gibi markalarda yoğun olarak satışa sunuluyor.

Kız Çocuk Elbiseleri

Kız çocukların, giyim konusunda en sevdiği ürünler olan elbiseler bu sezon birbirinden zarif ve şık modellerle birlikte raflardaki yerlerini alıyorlar. Şık detaylara sahip olan kız çocuk elbiseleri için ön plana çıkan modeller arasında; tül detaylı, kadife kumaşlı ve fiyonk detaylı modeller bulunmakla birlikte kız çocuk elbiseleri, daha çok takım halinde balo, gösteri gibi etkinlikler için tasarlanıyor. Renk açısından da birbirinden güzel renkleri içerisinde barındıran yeni sezon kız çocuk elbise modellerinde koyu ve açık tonlar dengeli bir şekilde satışa sunuluyor. Her zevke uygun olarak tasarlanan elbiseler için fiyatlar da oldukça makul seviyelerde. HM, Boyner, De Facto gibi başlıca markalar kız çocuk elbiselerinde ön plana çıkıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Bebek Elbiseleri başlıklı makalemizde 2016 bebek elbiseleri, bebek elbiseleri ve güzel bebek elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git