Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri

Bir damatlık tasarımı için alışık olduğumuz ve sevdiğimiz tasarımların başında elbette kravatlı, siyah renk takımlar gelmektedir. Ancak günümüzde moda trendlerinin de etkisi ile daha farklı kalıplar ve tasarımlar kullanılarak klasiklerin dışına çıkılabiliyor. Hazırlanan damatlık modelleri arasında çok beğeni gören beyaz ceketli modeller bunlardan sadece bir tanesi. İsterseniz siyah kontür çekilmiş isterseniz de sadece beyaz renkte hazırlanan damatlık ceketleri hem beyaz hem de siyah renk pantolonlarla kombinleyebiliyorsunuz. Smokin şeklinde tasarlanan modellerde bel kuşağı da kullanılabiliyor. Daha modern ve sportif bir görüntü arıyorsanız İtalyan kesimleri tercih edebilirsiniz.

Klasik kesimleri gölgede bırakan İtalyan kesimli damatlık modelleri klasik renkleri daha farklı bir hale getirebiliyor. Dar kalıbı fit bir görüntü veren bu tarz modellerde lacivert, beyaz, siyah ya da bordo gibi renkleri rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra hazırlanan modellerde yelekli ya da yeleksiz olarak da seçim yapabilirsiniz. Son dönemlerde pek çok damatlık tasarımında kullanılan yelekler şık ve elegan bir görüntü sağlıyor. Düğün yapacağınız mevsime göre farklı kumaşlardan yararlanabileceğiniz damatlıklar tercih edebilirsiniz. Bunun için ilkbahar ve yaz aylarına özel tasarlanan ince kumaşlar son derece rahat ve kullanışlı olurken kış ayları için hazırlanan modellerde daha kalın kumaşlar ve astarlı ceket tasarımları kullanılıyor. Farklı ve elegan bir görüntü oluştururken aynı zamanda tarzınızı da yansıtabilirsiniz.

2016 Damatlık Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 Baharlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde moda 2015 Baharlık Damatlık Modelleri, şık 2015 Baharlık Damatlık Modelleri ve trend 2015 Baharlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git