David Tutera Gelinlik Modelleri

David Tutera Gelinlik Modelleri

 

Günümüzde birçok bayanın hayali evlenmek ve o güzel ihtişamlı gelinliği giyebilmektedir. Bunun içinde birçok çaba sarf ederler ve bir sürü araştırmalara girerler. En kısa yolu olarak birçok internet sitesinden modelleri bulabilmektesiniz.

Sade Gelinlikler:

İnsanlar gelinlik seçerken zorlanabilirler ve bu çok normal bir durumdur. Çünkü telaşlı bir zaman kavramından geçmektedirler. Bu yılın son trendleri olarak sade gelinlikler ön plana çıkmaktadır. David tutera gelinlik modellerinde bu gelinliklere ulaşmak çok kolaydır. Farklı tarzda giyebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Çok kabarık olmayacak şekilde etek kesimleri bulunmaktadır. Dantel ve tül detaylarıyla sade ve zarif bir hal almaktadır. Genellikle kır düğünlerinin tercihi haline gelmiş sade gelinlikler ihtişamlı olmakla beraber şıklığını ve sadeliğini koruyabilmektedir.

Straplez Gelinlikler:

                En çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır. Farklı birçok straplez modeli vardır. Sade olmakla beraber taşlı dantelli ve tüllü birçok seçeneği size sunar. En çok modeli straplez gelinliklerden seçebilirsiniz. Seçimi ve kullanımı da kolaydır. İki şekilde kullanılmaktadır. Çok fazla dekolteli olmakla beraber artık kollara tül ve dantel detayları konarak straplez model çeşidi verilmektedir.

Gelinlik modellerini seçerken veya bakarken mutlaka kendi vücudunuzda bakıp ona göre tercih edebilirsiniz. Çünkü kabarık bir gelinlik modeli size yakışabileceği gibi balık kesim gelinlik modelleri de yakışabilir. Bunu deneyerek hangisi sizin gelinliğiniz daha kolay seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cristiano Lucci Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Cristiano Lucci Gelinlik Modelleri, en güzel Cristiano Lucci Gelinlik Modelleri ve trend Cristiano Lucci Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git