Düğün Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Düğünlere davet için yazılan yazılar her zaman düğünün konseptine ve evlenecek kişilerin zevkine uygun olarak hazırlanır. Amaç her ne kadar düğüne davet olsada; bazen esprili bir dille düğüne davet işlemi gerçekleştirilir. Davetiyelerde kullanılan sözler sade bir davetle kalmayıp bazen komik sözlerde kullanılabilir. Davetiye için kullanacağınız sözlerin daha komik olmasını istiyorsanız mani tarzında sözlerle konukları düğününüze davet edebilirsiniz. Düğün davetiyeleri için kullanılacak sözleri kısa bir yazı ile de sağlayabilirsiniz. Sadece tek bir cümle ile konukları düğününüze davet edebilirsiniz. Düğünlerde genellikle popüler olan düğün davetiye sözleri bir kaç cümleden oluşan ve konuklara hitap eden yazılardan oluşmaktadır. En güzel düğün davetiye sözleri içinde düğünü olacak kişilerin konuklara hitap ederek davet işlemi gerçekleştirilir. Amaç düğüne davet olsa da; bazen bu sözler oldukça anlamlıdır. Senelerce bir hatıra olarak saklanacak olan bu davetiyelerde kimi zaman anlamlı sözler kullanılır. Evliliğe adım atacak olan çiftlerin mutlu günlerinde konukları da yanlarında görmeyi diledikleri sözler davetiyelere yazılan sözlerin başında gelmektedir.

Düğün davetiyelerin içinde yazılan yazılardan biride; evlenecek kişilerin adının geçtiği ve mutluluklarını paylaşmayı belirttikleri kısa yazılarda bulunmaktadır. Bu yazılar son günlerde daha fazla kullanılmaktadır. Süslü sözlerin aksine kullanılan bu sade sözler son zamanlarda daha sık kullanılmaktadır. Popüler düğün davetiye sözleri içinde uzun manilere yada şiirlere de yer verilmektedir.

2016 Düğün Davetiye Sözleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Alyans Modelleri başlıklı makalemizde 2016 alyans modelleri, alyans modelleri ve yeni alyans modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git