Gelinlik fuarı 2016

Gelinlik fuarı 2016

Her yıl defilelerde ve podyumlarda en güzel tasarımlara sahip olan gelinlikler sergilenirken, yine 2016 gelinlik fuarı kapsamında sizlere mükemmel parçalar eşlik ediyor. Moda tasarımcılarının birbirinden farklı tasarımları bunlar arasında bulunurken, straplez, yuvarlak, kare ve kalp yaka seçenekler en çok göz atılanlardan oluyor.

2016 fuarı

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen evlilik hazıklıkları fuarında, pek çok ünlü tasarımcının ürününe göz attık.  İstanbul’dan sonra İzmir’de gerçekleşecek olan gelinlik ve damatlık fuarında da şu ürünlere ulaşabilmek mümkündür.

İzmir gelinlik fuarı

Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı IF Wedding Fashion adı altında İzmir’de 10.su açılan bu fuarda, birbirinden güzel gelinlikler sizlere sunuluyor.

2016 kreasyonlarını görücüye çıkaran bu fuarda, straplez yaka seçenekleri taş detaylar ile hareketlendirilirken, hem göğüs hem de sırt dekolteleri tercihlerinizden olabilir. Yine uzun ve kısa kesim detayları ile şıklığı ön plana çıkartırken, tül ve dantel kumaşlar ile kabartılmış tasarımlarda en trend ürünlerden oluyor.

Balık kesim ve tüylü

Alternatifler arasında biraz daha farklı tasarımlar istiyorsanız, hem kabarık hem de bu kabarık detayların tüyler ile süslenmiş bir modeline göz atabilirsiniz. Elbette ki kuş tüyleri ile detaylandırılan bu tasarımlar, beyazın en saf halini sizlere sunmaktadır. Yine etek uçlarında ve kuyruk bölgelerinde de taş süslemeler kendini gösterirken, İzmir gelinlik fuarı en güzel ürünler ile karşınıza çıkıyor.

Gelinlik fuarı 2016

Bir önceki yazımız olan Kenneth pool gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kenneth pool gelinlik modelleri, şık Kenneth pool gelinlik modelleri ve yeni Kenneth pool gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git