Gezer Terlik Modelleri 2016

Gezer Terlik Modelleri 2016

Gezer terlik modellerinde her yaş gurubuna hitap eden terlik çeşitleri bulunmaktadır. Bu terlikler arasında erkek terlikleri yanında çocuk terlikleri ve kadınların zevkle kullanabileceği terlik çeşitleri bulunmaktadır. Gezer terlikleri arasında parmak arası terlikler renkli modelleri ile oldukça kullanışlıdır. Üstelik bu terlikleri alışverişte bile kullanabilirsiniz. Kadınlar için terlik tipleri içinde dolgu topuk terlik türleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda ortapedik terlik türlerinin de bulunduğu koleksiyonda ön kısmı yan tokalı terlik türleri de bulunmaktadır. Terlikler içinde farklı renklerinde bulunduğu Gezer terlik türlerinde bordo gibi farklı renk tipleri de bulunmaktadır. Gezer terlikleri kimi zaman evde giyilen terlik modellerinden de oluşmaktadır. Bu terlikler topuksuz ve rahat tasarımlarıyla tercih edilen terlik türlerindendir.

Erkekler içinde yan tokaya sahip olan terlik türleri bulunmaktadır. Çift yan tokaya sahip olan deri erkek terliklerinin aynı zamanda parmak arası olan erkek terlikleri de bulunmaktadır. Siyah rengin üzerine yan zigzag dikişli olan bu terliklerde oldukça şık görünür. Gezer terlik tasarımları arasında sabo terlik modelleri bulunmaktadır. Topuklu sabı terliklerin yanında düz taban sabo terlik türleri de bulunmaktadır. Sabo terlikleri içinde aynı zamanda renkli modellerde bulunmaktadır. Gezer terlikleri içinde yer alan ev terlikleri genellikle baskı detaylı yada nakışlı modelleriyle tercih edilen terlikler arasında bulunmaktadır.

Gezer Terlik Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Rugan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Rugan Ayakkabı Modelleri, en güzel Rugan Ayakkabı Modelleri ve şık Rugan Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git