Kırmızı Etek Modelleri

Kırmızı Etek Modelleri

Kadınlar girdikleri ortamlarda dikkat çekmek isterler. Bu yüzden giydikleri kıyafetlerde ya renk desenleriyle ya da stilleriyle farklılık yaratırlar. Yeni koleksiyonlarda siyahın yarattığı sadeliğin dışında sıklıkla karşılaştığımız diğer bir renk de kırmızıdır. Canlılığıyla göz dolduran kırmızı etek modelleri çeşitliliğiyle de her zevke hitap etmektedir.

Dar kesim etek modelleri:

Kadınları oldukça zarif gösteren dar modeller özellikle fiziğine güvenen kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Kısa veya uzun seçenekleriyle fiziğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle kısa kadınların sıklıkla kullandığı kısa dar etekler baseni olan kadınların da kullanımına uygundur. Aynı zamanda yırtmaç detayıyla dar eteklerin yaratmış olduğu yürüme zorluğundan kurtulabilecek ve daha çekici bir görünüme kavuşabileceksiniz. Zarifliğinizle ilgi odağı olmanızı sağlayacak kırmızı etek modelleri ile koyu renklerin dışına çıkacak ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Kloş etek modelleri:

Kadınların kabusu olan basen, kıyafet seçimlerinde de dikkat etmeleri gereken önemli bir noktadır. Doğru parçayı seçmediklerinde olduklarından daha kilolu gözükebilirler ve aynaya bakmak onlar için kabus haline gelebilir. Bu noktada kloş etekler kadınların kurtarıcısı olmaktadır. Özellikle uzun boylu kadınların tercihine uygun diz altı veya diz üstü boylarıyla tercihinize göre değişebilen seçeneklere sahiptir. Yeni tasarımlarda da sıklıkla karşılaştığımız bu modeller hem basenlerinizi kapatmakta hem de belinizin inceliğini ön plana çıkarmaktadır. Aynı zamanda bacaklarınızı da ince gösterecek olan bu etekler kırmızıyla birleştiğinde sizi şıklığın zirvesine taşıyacaktır.

Bir önceki yazımız olan Saten Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Saten Etek Modelleri, abiye Saten Etek Modelleri ve açık renk Saten Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git