Kışlık Damatlık Modelleri

Kışlık Damatlık Modelleri

Kışlık damatlıklar koyu renklerde ve ince çizgili modelleriyle kış mevsimlerinin popüler damatlık modelleri arasındadır. Kışlık damatlık modellerinde lacivert ve siyah renkler kullanılarak damatlıklar daha asil bir görünüme getirilir.

Kışlık damatlık türleri içinde yer alan damatlık modellerinde kumaşlar oldukça kalın kumaşlar arasından seçilir. Lacivert damatlıklar beyazla bir araya getirilerek farklı modeller meydana getirilir. Damatlık modellerinde yaz mevsiminde olduğu gibi çok canlı renkler kullanılmaz. Beyaz gibi damatlıkların aksien koyu renkler tercih edilir. Kışlık damatlık modellerinin kimi modellerinde ise küçük kareli desenler kullanılır. Ekose desen olarak adlandırılan bu damatlıklar çeşitli aksesuarlarla beraber son derece şık görünür. Damatlık modellerinde mutlaka siyah giyilmeli diye bir kural yoktur. Siyah yerine koyu kahverengi ve gri ince çizgilere sahip olan damatlık modellerini tercih edebilirsiniz. Kışlık damatlık modelleri arasında lacivert damatlıkların bazı kısımlarında siyah detaylar kullanılabilir. Yelek seçimi siyah renkten meydana gelebilir. İki renkli kışlık damatlık türleri damatları daha şık göstermek üzere tasarlanmıştır.

Damatlık türleri içinde bulunan kışlık damatlıklar arasında yakası farklı renk olan damatlık modelleride yer alır. Lacivert damatlıkların yakalarında görülen siyah yaka detayı satenden meydana gelir ve gelinlere uyum sağlayan hoş bir damatlık modeli elde edilir. Aynı zamanda cep kısmında yer alan siyah saten cep mendili damatlığı özel gün için hazırlar.

Bir önceki yazımız olan 2016 Damatlıklar başlıklı makalemizde moda 2016 Damatlıklar, şık 2016 Damatlıklar ve trend 2016 Damatlıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git