Leopar Desenli Etek Modelleri

Leopar Desenli Etek Modelleri
2 Mart 2016 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Leopar Desenli Etek Modelleri

Leopar desenli etekler genellikle çok çekici ve gösterişli olan etek türleri arasında bulunmaktadır. Camel rengi ile koyu kahverengi gibi renklerin birleşiminden oluşan leopar desenler eteklerde kullanıldığında sizi bir adım öne çıkarır. Leopar desenli eteklerin başında; şifon etek türleri gelmektedir. Şifon etekler uzun ve geniş kesimleri ile sıcak günlerde giyilen etek türlerindendir. Leopar desenli etek türleri içinde bulunan mini etekler dar kesimleriyle daha da çekici olmanızı sağlarlar. Bu nedenle siyah bir üst ve topuklu bir ayakkabı ile beraber oldukça uyumlu olurlar. Leopar desenli etekler içinde bulunan; önü kısa arkası uzun etekler şık olmak isteyebileceğiniz de giymeniz gereken etek türlerindendir. Aynı zamanda leopar deseninden oluşan kalem eteklerde bulunmaktadır. Vücudunuzu saran bu kalem etekler küçük leopar desenleri ile beraber şık görünüm kazandırır. Leopar desenli eteklerde midi eteklerde yer almaktadır. Midi etekler ve kloş etek kesimleri leopar deseni ile beraber kırmızı ayakkabılarınızı daha fazla öne çıkarmanızı sağlar.

Leopar desenli eteklerde yer alan fırfırlı etekler mini eteklerde kullanılır. Fırfırlardan oluşan bu mini etekler eteği ve sizi daha hoş gösterir. Sevimli bir kız havasında görünmek istiyorsanız leopar desenini daha küçük desenlerden seçmelisiniz. En güzel leopar desenli etek tasarımları arasında bulunan şifon etekleri kalın kemerlerle birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz.

2016 Leopar Desenli Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yırtmaçlı Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yırtmaçlı Etek Modelleri, şık Yırtmaçlı Etek Modelleri ve yeni Yırtmaçlı Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git