Lescon Ayakkabı Modelleri

Lescon Ayakkabı Modelleri

Her iki cins için çeşitli spor ayakkabı tasarımları yapan Lescon markası her spora uygun olarak ürettiği ayakkabılarla oldukça ünlü bir markadır. Spor yapan kişilerin ilk tercihlerinden biri olan Lescon ayakkabı markasında; tenis, koşu, basketbol ve yürüyüş için çeşitli spor ayakkabı türleri bulunmaktadır. Spor yapıyorsanız ve ayağınızı rahat ettirecek ürünler arıyorsanız; Lescon markasını tercih ederek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Fitness yapan kişiler içinde çeşitli ayakkabılar üreten Lescon markası ayakkabı tasarımları içinde farklı tür terlik modelleri de bulunmaktadır.

Lescon ayakkabı modelleri arasında; kadın ayakkabılarında yine renkli modeller karşımıza çıkıyor. Koşu ayakkabılarında ve yürüyüş ayakkabılarında sıklıkla kullanılan renkler tenis ayakkabılarında daha sade renklerden meydana geliyor. Yapılan spora uygun olarak değişen renkler erkek ayakkabılarında da aynı şekilde değişiklik gösteriyor. En güzel Lescon ayakkabı modelleri arasında; erkeklerin sıklıkla kullandıkları kırmızı ve siyahtan meydana gelen ayakkabı modelleri yer alıyor. Erkekler çeşitli sporlarla uğraşırken beyaz spor ayakkabılardan da faydalanmayı tercih ediyorlar. Erkekler ve kadın spor ayakkabılarında renkler değişiklik gösteriyor. Erkek ayakkabılarında neon renklere yer verilmemiş. Daha çok sade ve asil renkler kullanılarak spor ayakkabılara yansıtılmış. Her iki cinsde de değişmeyen tek şey ayakkabıların altında yer alan beyaz taban detayı. Ayakkabıların spor modellerine uygun olarak tabanlar beyaz ve lastikten üretilmiş.

2016 Lescon Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Venüs Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Venüs Ayakkabı Modelleri, kışlık Venüs Ayakkabı Modelleri ve yazlık Venüs Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git