Rugan Ayakkabı Modelleri

Rugan Ayakkabı Modelleri

Rugan ayakkabılar kombinlerle birlikte kullanıldığında kıyafetlerinizi bir adım öne çıkaran ayakkabı türlerini oluşturmaktadır. İddialı bir dış yüzeye sahip olan rugan ayakkabılar genellikle daha sade kıyafetlerle bir arada giyilir. Dikkat çekici özelliği nedeni ile kıyafetler sade ve yalın seçilmelidir. Rugan ayakkabılar yine rugan çantalarla beraber kullanıldığında daha hoş görünür. Rugan ayakkabı tasarımları günlük olarak kullanılan modellerden ve klasik modellerden oluşur.

Rugan ayakkabı modelleri arasında ilk olarak en fazla giyilen model; stiletto rugan ayakkabılardır. Ön kısmı sivri olan bu ayakkabılarda topuklarda ince ve uzundur. Bu tip rugan ayakkabıların hemen hemen her rengini bulmak mümkün. Tabi yine en çok kullanılan rengin siyah olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü siyah rugan ayakkabılar hemen hemen her kıyafetle beraber kullanılabilir. Rugan ayakkabılar içinde kırmızı rugan ayakkabılar özellikle de çocukların en fazla giydikleri rugan ayakkabı türleri arasında yer alır. Rugan ayakkabılar içinde platform önü ve arkası açık ayakkabılarda bulunmaktadır. Hatta bu ayakkabı türlerinde pembe ve siyah rengi bir arada kullanılarak ayakkabılar daha gösterişli hale getirilir. Rugan ayakkabılar gündelik giyimde düz taban bağcıklı ayakkabı tasarımlarında da kullanılır. Kıyafetinizi rugan modele göre seçerseniz günlük hayatta da rugan ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz. Abiye ayakkabılar rugan ayakkabı türlerini içinde barındırır. Ön yüzeyi iplerden oluşan rugan ayakkabılar ayağı oldukça seksi gösterir. Ruganın gücünden faydalanarak sizde abiye kıyafetinizi daha şık gösterebilirsiniz.

2016 Rugan Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Mini abiye modelleri başlıklı makalemizde 2016 Mini abiye modelleri, kırmızı Mini abiye modelleri ve renkli Mini abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git