Saten Etek Modelleri

Saten Etek Modelleri

Satenin günümüzde ki önemi, eteklere en güzel şekilde yansıtılırken, en trend ürünler saten etek modelleri bünyesinde bulunuyor. Birbirinden farklı moda tasarımcısı, yine bu yılda da saten etekleri en yeni kreasyonlar ile tanıtarak, koleksiyonlarında farklı kesim ve desenlere de yer veriyor.

Uzun etekler

Saten modellerde birbirinden farklı uzunluk bulabilmek mümkün iken, uzun eteklerde oldukça tercih edilebilir. Elbette mi maxi boy olmasa da, midi boylar sizlere daha çok yardımcı olabilecektir. Daha parlak kumaştan üretilen bu modeller, pile ya da fırfır detayları ile şekillendirilirken, belden oturtmalı modellere de rastlamak mümkündür diyebiliriz. Fiyonk ve kemer detayları ile de şıklık kazandırılabileceği mümkün iken, gizli fermuar ve astar detayları da oldukça yardımcı olanlar arasında.

Mini etekler

Bir tarz, stil sahibi olan bayanlarımız, saten etek modelleri arasında mini eteklere yer veriyor. Parlak kumaştan üretilen bu modellerde, polyester ağırlıklı ürünlerde bulabilmek kolaydır. Renk çeşitliliği elbette ki çok olurken, siyah modeller daha çok bulunabilecekler arasındadır. Giyeceğiniz mekânın ortamına göre, yeşil tonlarında da ürünler tercih edilebilir. Tabi ki daha çok klasik bir giyim kazanmak için resmiyet gösterisi istiyorsanız, siyah renk seçenekleri sizlere oldukça fazla yardımcı olacaktır.

Mini eteklerde kullanılan pile detayları da oldukça çekici ve kışkırtıcı görünümlere sebep olabilir. Böyle bir tarzı oluşturmak için de moda tasarımcılarının en yeni kreasyonlarından seçimler yapabilmek oldukça kolaydır.

Bir önceki yazımız olan Klasik Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Klasik Etek Modelleri, kışlık Klasik Etek Modelleri ve moda Klasik Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git