Tunik Ceket Modelleri

Tunik Ceket Modelleri
19 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 122 kez okundu.

Tunik Ceket Modelleri

Tunik ceketler kısa ceketlerin aksine daha kullanışlı ve uzun olan ceket türleridir. Bu ceket modellerinde renkler ve modeller kısa ceketlerde olduğu gibi değişik türde tasarlanmıştır. Kadınların özelliklede kilolarını gizlemek için giydikleri tunik ceketler tayt pantolonlarla giyilen yada kumaş pantolonların üzerine giyilen ceketler içinde bulunur. Tunik ceket tasarımları arasında; yazlık tunik ceketlerde bulunmaktadır. Bu ceketlerde alt kısmı fırfırlı olan ceket modelleri dce bulunmaktadır. Bele kemer takılarak kullanılan bu ceketler renkli ve şık ceketlerden oluşmaktadır.

Tunik ceketler içerisinde yer alan kalın ceketler koyu renkli olarak kış mevsimi için tasarlanmıştır. Bu ceketlerde kaşe kumaş türleri yada kalın kumaş türleri kullanılır. En sevilen tunik ceket modelleri içinde; beli kumaş kemerli olan ceketlerde bulunmaktadır. Puantiyeli olan bu ceketlerin belinde kullanılan kemer kumaştan yapılır ve daha çok yaz günlerinde kullanılır. Sevilerek kullanılan ceketlerden biride; iki renkli ceket türleridir. Yakaları, kol ağızları ve bel kısımları beyaz olan ceketlerin gövde kısımları açık mavidir. Bu ceketler ince modelleri ile genelde yaz mevsiminde giyilir. Beyaz pantolonlarla giyilen bu yazlık ceketlerde çiçekli modellerde bulunmaktadır. Önü çok düğmeli ceket modelleri ince yapıdan meydana geldiği için yaz mevsimlerinde giyilmektedir. Tek düğmeli modele sahip ceketler ise genelde kış mevsimi için tercih edilmektedir.

2016 Tunik Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Rugan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Rugan Ayakkabı Modelleri, en güzel Rugan Ayakkabı Modelleri ve şık Rugan Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git