Venüs Ayakkabı Modelleri

Venüs Ayakkabı Modelleri

Venüs ayakkabı türleri sandaletlerden günlük ayakkabılara kadar pek çok ayakkabı türünü bir arada sizlere sunar. Ayakkabılar arasında günlük olarak kullanılabilecek ayakkabı türleri daha fazladır. Dış kısmı kahverengi ve siyah olan deri altı kalın ayakkabı türleri yanda yer alan tokaları ile oldukça şık görünür. Günlük alışverişe giderken veya dostlarınızla buluşmaya giderken bu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Popüler Venüs ayakkabı modelleri arasında aynı zamanda bot ve çizmelerde bulunur. Kış mevsimi için üretilen bu ayakkabı türleri ayağınızı şık gösterecek detaylardan meydana gelir.

Venüs ayakkabı modelleri arasında; altı dolgu topuk olan ve orta yaş kadınlara uygun baharlık ayakkabı türleri de bulunmaktadır. Önünde toka ve metal detaylar bulunan bu ayakkabılarda aynı zamanda lastik detayları da yer alır. Lastik detayları ile ayakkabıları daha kolay giyip çıkarabilirsiniz. Buda kadınlar için büyük bir konfordur. Ayakkabı çeşitleri arasında yer alan botlar genellikle sivri topuk yada kare topuktan meydana gelir. Dış kısmı yılan derisinden meydana gelen bu botlarda bordo gibi göz alıcı renklerde kullanılır. Venüs ayakkabı türleri içinde altı oldukça kalın taba renk bot türleri de bulunmaktadır. Bu ayakkabılarda ön kısımda bağcık detayı süs olarak kullanılır. Salaş giyimi seven kadınların bu ayakkabıları tercih ettiğini söylemek mümkün. Dış kısmı yılan derisi detayıyla hareketlendirilen günlük ayakkabılarda oldukça rahat ve şıktır. Ön kısmında metal bir obje barındıran bu günlük ayakkabılarda her numaraya uygun ayakkabı çeşitleri mevcuttur.

2016 Venüs Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Desa Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Desa Ayakkabı Modelleri, kışlık Desa Ayakkabı Modelleri ve yazlık Desa Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git