Yaşlılar İçin Etek Modelleri

Yaşlılar İçin Etek Modelleri
2 Mart 2016 tarihinde eklendi, 181 kez okundu.

Yaşlılar İçin Etek Modelleri

Her sene sadece gençler için değil yaşlılar içinde etek modelleri tasarlanır. Yaşlılar için tasarlanan etek modelleri genellikle sade renklerden oluşan ve detaysız etek modellerinden oluşur. Etekler yalın renklerden oluşur ve detayları son derece kısıtlıdır. Eteklerin bellerinde yer alan lastikler eteğin çabuk bir şekilde giyilip çıkarılmasını sağlar. Yaşlılar için tasarlanan eteklerde en kısa modeller diz altında olan eteklerdir. Midi boy olarak anılan bu etekler yine ekose veya tek renk etek tiplerinden meydana gelmektedir. En popüler yaşlılar için etek modelleri arasında; uzun etekler gelmektedir. Detaysız ve pilesiz olan bu eteklerde renkler genelde koyu tonlardadır. Özel günler için şık etek modellerinde ise bordo yada kahverengi gibi renkler kullanılır. Yaşlıların giymiş oldukları etekler arasında bel kısmında yer alan metal düğmelerde özel günler için üretilen etek çeşitlerindendir.

Yüksek bel detayından üretilen bu etekler yaşlılar için son derece elverişlidir. Bu etekler boyunu daha uzun göstermek isteyen yaşlılar için idealdir. Yaşlılar için etek tasarımları içinde; kalın pileli olan yada parçalı olan etek modelleri de bulunmaktadır. Bu etekler dikkat çekici olmayan sade tarafları ile kadınları şık gösteren etek modellerindendir. Yaşlıların giymiş oldukları parçalı etek modelleri genelde penye kumaşalrdan üretilir ve günlük olarak kullanılır. Kumaş modelleri ise özel günler için uygun olan eteklerdendir. Kalimba

2016 Yaşlılar İçin Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yırtmaçlı Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yırtmaçlı Etek Modelleri, şık Yırtmaçlı Etek Modelleri ve yeni Yırtmaçlı Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git