Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Yazlık erkek ayakkabıları genellikle ön kısmı delikli modellerden yada bez ayakkabı modellerinden oluşur. Yazlık ayakkabılarda genellikle iki renk bir arada kullanılır. Renklerde daha çok beyaz ve krem gibi renkler yer alır. Fakat siz yazlık ayakkabı tasarımı olarak kahverengi gibi ayakkabılar kullanmak istiyorsanız; önden bağcıklı olan altı lastik ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz. Yazlık erkek ayakkabı modelleri içinde; bez ayakkabılarda yer alamktadır. Ön ve arka kısmı bez olan bu ayakkabıların yan kısmı hasır iplerle birlikte tasarlanmıştır. Lacivert beyaz çizgili bu ayakkabılar bez ayakkabılarda en çok kullanılan renklerdendir.

Yazlık erkek ayakkabılar daha çok ayakları serin tutmak amacı ile üretilmişlerdir. Bu ayakkabılarda ayağın serin olması kadar rahat etmesi ve şık durması da önemlidir. Yazlık erkek ayakkabı türlerinde spor ayakkabılarda yer alır. Yan kısımlarda delikli olan bu modeller ayağın hava almasını kolaylaştırır. Bu nedenle erkekler arasında sıklıkla kullanılır. Erkeklerin severek kullandıkları yazlık ayakkabılardan biride; açık renk spor ayakkabılardır. Yavruağzı, beyaz ve açık kırmızı renkte olan bağcıklı ayakkabılar yaz günlerinde yazlık ayakkabı çeşidi olarak sıklıkla kullanılır. Yazlık ayakkabı türleri olarak daha farklı modeller tercih etmek isterseniz; yan lastikli kolayca giyilip çıkarılabilen yazlık ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Renk olarak daha farklı renkler seçmek istiyorsanız; buz mavisi ve pembe gibi yazlık erkek ayakkabı çeşitlerini renkli pantolonlarınızla birlikte giyebilirsiniz.

2016 Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Lescon Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Lescon Ayakkabı Modelleri, en güzel Lescon Ayakkabı Modelleri ve yeni sezon Lescon Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git