Yırtmaçlı Etek Modelleri

Yırtmaçlı Etek Modelleri

Yırtmaçlı etekler çekici olan kadınların silahlarından biridir. Erteklerde kullanılan yırtmaçlar kimi zaman çekici görünse de bazı eteklerde yırtmaç yürümeyi kolaylaştırmak amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle de uzun kalem eteklerde yırtmaç kesinlikle yürümeyi kolaylaştırır. Uzun yırtmaçlı eteklerde yırtmaç kimi zaman önde; kimi zamansa arkada bulunmaktadır. Yan yırtmaçlı olan uzun dar etekler çok daha çekici görünür. Koyu renk ve uzun eteklerde bu çeşit yırtmaç türünden faydalanılmaktadır. Yırtmaçlı etek çeşitleri sadece uzun eteklerde kullanılmaz. Kalem diz altı etek türlerinde de yan yırtmaçlı olan eteklere rastlanmaktadır. Bazı modellerde ise bu yırtmaç tam olarak arka taraftadır. Yırtmaçlı eteklerde derin yırtmaç detayına sahip olan eteklerde yer almaktadır. Uzun etek modellerinde yukarılara kadar çıkan derin yırtmaçlar özel günler için şık olabileceğiniz etek modelleri içinde yer almaktadır. Penyeden meydana gelen yırtmaçlı eteklerde yanlardan her iki taraftan yırtmaç detayına sahip olan etekler bulunmaktadır.

Yırtmaçlı eteklerin kullanıldığı modellerden biride; şifon tasarımlı eteklerdir. Etek boyu yine uzun ve yanlardan yırtmaçlar gözükmektedir. En güzel yırtmaçlı etek modelleri arasında yer alan bu etekler stiletto ile birleşince sizi çekici bir kadına dönüştürecektir. Kalimba 17 keys. Mini eteklerde de bazen ufak yırtmaçlar görülür. Eteğin modeli itibarı ile ön kısımda düğmelerin altında ufak yırtmaç detaylarına rastlanmaktadır.

2016 Yırtmaçlı Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kırmızı Etek Modelleri, abiye Kırmızı Etek Modelleri ve kısa Kırmızı Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git